…w trasie V bieg

Od samego początku mieliśmy inicjatywę w tym meczu. Graliśmy wysoko na połowie przeciwnika. Jednak nasza gra była szarpana, sytuacji do zdobycia bramki mało. Nawet sprezentowany karny zmarnowaliśmy.

W przerwie stanowczo powiedziałem zawodnikom, że muszą dołożyć więcej jakości. W II połowie trochę lepiej. Dalej mamy inicjatywę, ale wynik był długo bezbramkowy. Trzeba było dokonać zmian. Dołożyć jeszcze coś na bokach pomocy. Dopiero ostatnia zmiana okazała się skuteczna. Bez namysłu Adek skierował piłkę w kierunku bramki, a ta wpadła bramkarzowi za kołnierz. To nas uspokoiło. Zaczęliśmy grać płynniej i mieliśmy okazje do zdobycia bramki. Po ćwiczonym ostatnio stałym fragmencie Wojtek Kłak podwyższa na 2:0 i mamy to, co chcieliśmy osiągnąć.

Męczyliśmy się długo w tym meczu. Zmiany, to nasz taki V bieg. Wrzucony na trasie do A-klasy.