Pokaz siły w sparingu! UKS Ołtarzew – GKP Targówek

W związku z cztero tygodniową przerwą od naszej kochanej B-klasy 23-ciego kwietnia o godzinie 13. w Ołtarzewie GKP Targówek rozegrało sparingowy pojedynek z UKS Ołtarzew. Gospodarze z Ołtarzewa zajmują drugą pozycję w swojej B-klasie i wydawali się być dobrym przeciwnikiem dla naszego zespołu. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia GKP, które stwarzało jedną sytuację za drugą, a w całej pierwszej połowie powinniśmy byli zdobyć 5 bramek. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, co udowodnili zawodnicy UKS-u zdobywając prowadzenie 1-0. Na szczęście przed przerwą wyrównał po składnej akcji Damian Talarek.

Po 45 minutach schodziliśmy więc w umiarkowanych nastrojach. W przerwie trener dokonał dwóch zmian i na boisku pojawili się Adrian Majewski i Bartek Zaleski. Nasz środkowy pomocnik wprowadził jeszcze więcej ożywienia na boisku i oddał kilka groźnych strzałów na bramkę przeciwnika. Następnie na boisku pojawili się Piotrek Maciak i Witek Majewski. Obaj brali udział przy akcji dającej nam prowadzenie 2-1, a na listę strzelców wpisał się Witek Majewski.

W drugiej połowie GKP przeszło na bardziej ofensywny styl gry co sprawiło, że nasi przeciwnicy zaczęli tworzyć więcej sytuacji bramkowych. Nie brakowało słupków i niewykorzystanych sytuacji po obydwu ze stron. Na ostatnie 10 minut pojawił się na boisku Arkadiusz Sajnog i był to dobry ruch trenera, gdyż dwa razy wpisał się on na listę strzelców kończąc wybitne kontry kolegów celnymi strzałami do bramki przeciwnika.

Sajnog ustalił wynik meczu na 4-1. Ten mecz można zaliczyć do udanych, lecz pokazuje, jak wiele pracy jeszcze przed nami. Teraz skupiamy się na treningach a po majówce 6.05 GKP rozegra spotkanie z Jednością Warszawa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*