Napastnicy plus siła drużyny

To nie był łatwy mecz. Przede wszystkim w pierwszej połowie. Szybko objęliśmy prowadzenie i to powinno ustawić mecz. Ale tak się nie stało. Okazało się, że przeciwnik wie, o co chodzi w piłce i przez większą część pierwszej połowy gra toczyła się na naszej stronie boiska. Czasami wychodziliśmy skutecznie z piłką, ale w proporcji 1:3 wracała ona na naszą połowę. Jednak w tym meczu odpalił nam duet napastników. Wzorowa, wręcz podręcznikowa akcja, przy bramce na 2: 1, pokazała, że Talar z Wojtkiem mają duże możliwości.

Po przerwie metamorfoza. Targówek jest drużyną, która idzie po bramkę. Widać siłę i moc zespołu. Bramka wisiała w powietrzu. Gol na 3:1, to zasługa całego zespołu. Przebiliśmy przeciwnika na ich połowie i wjechaliśmy do bramki. Ale jak to u nas bywa znowu jakaś obcinka, ktoś nie trafia w piłkę i przeciwnik łapie kontakt. Jednak próbkę umiejętności daje Zaleś-
specjalista. Ładny gol z rzutu wolnego… i znowu, babol. Dajemy przeciwnikowi tlen. Jednak całe szczęście, że Wojtek zamknął ten mecz.