Bardzo cenne trzy punkty

Po dwóch remisach, żeby miały one wartość, w tym meczy musieliśmy zdobyć trzy punkty. Z takim nastawieniem przyjechaliśmy do Łomianek. Spodziewaliśmy się, że przeciwnik wystawi zawodników, którzy grają w pierwszym zespole. W pierwszej połowie gra toczyła się przez większość czasu na połowie KS’u Łomianki, ale powiedzmy szczerze nic z tego nie wynikało. Do tego zaczęliśmy rozdawać prezenty. Ewidentny błąd bramkarza, nie zablokowane uderzenie z dystansu i zrobiło się nieciekawie! 2:0. Całe szczęście, że Peluś, do spółki z Wojtkiem, z karnego dali nam kontakt.

W przerwie przypomniałem zawodnikom, o co grają. Jeżeli celem Targówka jest awans, to musimy wygrywać nawet, jeżeli przeciwnik ma lepszych zawodników. Na drugą połowę drużyna wyszła nie mając nic do stracenia, albo mogliśmy stracić wszystko. Po raz kolejny Wojtek popisał się strzałem z dystansu. Remis i co dalej. Przeciwnik w tym momencie chyba padł. Zaczęliśmy stwarzać sytuacje do zdobycia bramki. Mający coś do udowodnienia Witek wpadł w pole karne z piłką i bez zastanowienia kropnął tak, że bramkarz był bez szans – 2:3. To był konkret, o którym często rozmawiamy. I to, co najważniejsze umieliśmy dobić przeciwnika. Karnego na 2:4 wykorzystał Sokół. Zamknęliśmy mecz. Przyjechaliśmy po trzy punkty i je zdobyliśmy. To ma wartość.